ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

דרך טבעית לחורף בריא

בעונת החורף אנחנו שוהים רוב היום בחללים סגורים, במשרד, בבית, באוטו, שם האוורור מינימלי ובגלל זה הסיכוי גדול יותר לתפוס חיידקים, להידבק ולפתח אחת משורה של מחלות החורף הידועות והמציקות, שפעת, שיעול, כאב גרון, כאב אוזניים ועוד..

הדרך הטבעית לבריאות בחורף

בכדי למנוע את המחלות הללו רצוי לחזק את הגוף ועדיף כמובן בשיטות טבעיות. ארומתרפיה למשל, היא דרך נפלאה ויעילה מאוד לשמור עלינו מפני כל אותן מחלות החורף, היא מסייעת לחזק את הגוף, ולמנוע הידבקות. ארומתרפיה היא שיטה לטיפול שבה משתמשים בשמנים אתרים במגוון דרכים, ופועלת לחיטוי של האוויר מחיידקים, לחיזוק של הגוף והגברת יכולת העמידות, מניעת הידבקות, ואם כבר חליתם- אז כמובן לרפא את הגוף במהירות ויעילות רבה ועם פחות כאב וחולשה.

הארומתרפיה מאפשרת להשתמש בשמנים האתרים במגוון דרכים לחיזוק וריפוי, וביכולתנו לבחור את השמנים לשימוש הנכון והמתאים כדי למנוע הידבקות, לחטא את האוויר וכמובן לחזק ולרפא את הגוף, וכל זה בדרכים קלות ונעימות לשימוש.

הדרכים הנפוצות לשימוש בארומתרפיה הן הדפה בחלל האוויר, טפטוף על טישו והרחה של השמנים, הוספה של שמנים ומלח לאמבטיה, או מריחה של השמנים על הגוף מהולים בשמן נשא. את השמנים ואת שיטת הטיפול אנחנו בוחרים בהתאם למצב. 

בנוסף לכל אלה, ניתן להשתמש בשמנים האתרים גם בלקיחה פנימית, אך עושים זאת רק עם שמנים באיכות טיפולית ורק לאחר התייעצות עם ארומתרפיסט מוסמך.

לנשום אוויר נקי

שמנים אתרים המתאימים הם נפלאים לחיטוי של האוויר ולמניעת הידבקות בחיידקים. במבער עם קערית גדולה נמלא מים פושרים ונטפטף 8-10 טיפות של תערובת שמנים.

 
שמנים מומלצים לשימוש:

שמן לימון – מחטא את האוויר והורג חיידקים, מחזק את המערכת החיסונית, יעיל לחיזוק ולריפוי של דרכי burner oilהנשימה מסייע לנשימה קלה.

שמן מנטה – אנטי-ויראלי, מחטא, מרענן וממריץ, מחזק את מערכת הנשימה ויעיל מאוד למניעת שפעת וקדחת השחת.

שמן ברוש – נפלא לריפוי כללי, מחטא ומרענן, מפחית מצבי מתח, מחזק את מערכת החיסון ואת מערכת העצבים.

שמן רוזמרין – אנטי-ויראלי, מחטא, מכייח, ממריץ, מעמיק את הנשימה ומחזק את מערכת הלב וכלי הדם, משפר זרימת דם לאיברים השונים, פועל לחיזוק הגוף במצבים של עייפות ותשישות.

השמנים האתרים יעילים להרגעה של שיעול ולהקלה על הנשימה. אפשר להדיף אותם בחלל החדר, אפשר למהול אותם בשמן נשא, למשל שומשום, ולמרוח על בית החזה והשכמות. השפעת השמנים היא מהירה ומאוד יעילה:

שמן אקליפטוס – פותח את דרכי הנשימה, יעיל לטיפול בהצטננות, מכייח ומסייע בהוצאת ליחה, מרגיע שיעול ונוגד עוויתות, מצוין לטיפול באסתמה, דלקת ריאות ושפעת. 

שמן ברוש – מחזק את מערכת הנשימה ואת הגוף בכלל, מסייע להרגיע שיעול, מכייח, מחטא את החלל ומסייע במניעת הידבקות בשפעת והצטננות.

שמן תפוז – מרגיע ומחזק, מחטא, מסייע לחזק את מערכת הנשימה, מרגיע שיעול ואסתמה, נפלא גם לילדים ותינוקות.

ארומתרפיה לילדים ותינוקות

ארומתרפיה מתאימה גם לילדים ולתינוקות, לחיזוק, הרגעה ומניעת מחלות וכמובן גם לריפוי. ילדים ותינוקות קטנים נוטים להיות מאוד רגישים ועלולים להידבק בקלות, ויש חשיבות רבה לחזק אותם ולפעול למניעת הידבקות במחלות. כאשר מטפלים בילדים ותינוקות, יש חשיבות רבה מאוד לשמנים בהם אנחנו משתמשים, שכן לא כל השמנים האתרים מתאימים לתינוקות קטנים וילדים וחשוב מאוד להשתמש רק במה שמותר. (אם אתם לא בטוחים, תתייעצו עם ארומתרפיסט מוסמך)

שמנים אתרים המתאימים לטיפול בילדים ובתינוקות הם שמנים עדינים, אפשר להדיף  אותם במבער, להוסיף לאמבט או לדלל בשמן נשא ולעשות להם עיסוי.

שמנים אתרים שמומלצים לשימוש בחדרים של ילדים ובבית בו יש תינוקות קטנים:

שמן אקליפטוס- קיימים זנים ספציפיים של אקליפטוס המתאימים לתינוקות- אקליפטוס  רדיאטה ואקליפטוס eucalyptus oilסמיתיי- זנים עדינים של אקליפטוס שמתאימים לשימוש בחדרים של תינוקות וילדים, פועלים לחיזוק ולריפוי של מערכת הנשימה, מכייחים, מרגיעים התכווצויות, מחזקים את הגוף ומסייעים להחלים במהירות ולצאת ממצבי מחלה. אפשר טפטף טיפה אחת של שמן אקליפטוס על המיטה של התינוק כדי לסייע לנשימה קלה במהלך הלילה.

שמן לימון – עדין ומתאים לילדים ולתינוקות, הוא מחטא את האוויר ומונע הידבקות, עוזר להקל על הנשימה. נפלא להדפה במבער בחלל החדר.

שמן רווינטסרה – שמן עדין שמתאים לתינוקות וילדים, מסייע לחזק את המערכת החיסונית מסייע לטיפול בזיהומים ויראלים, מסייע לנשימה קלה ולטיפול בסטרידו, מרפא ומחזק את מערכת הנשימה.

שמן הדס – שמן עדין, מתאים לתינוקות וילדים, אנטי-דלקתי ואנטי-בקטריאלי, נוגד עוויתות, מחזק את מערכת הנשימה ומתאים לטיפול באסתמה, ברונכיטיס, מרפא רקמות ריריות, מרגיע שיעול, מחזק את מערכת החיסון ועוזר לצאת מהמחלה.

שמן לבנדר – נפלא לטיפול בדלקות, מאוד מרגיע ומחזק. נפלא לריפוי של דלקות אוזניים. מתאים לשימוש באמבטיות ובשמן עיסוי להרגעה, לחיזוק ולריפוי.

שמן פלפל שחור – שמן מעוד עדין, אנטי-דלקתי ונפלא לריפוי כל מצבי החולי. מחזק את הגוף ועוזר להחלים במהירות.

לבריאות! תערובת נפלאה למניעת מחלות, שמתאימה להדפה בחדר של תינוקות וילדים:

אקליפטוס רדיאטה
תפוז
לימון
לרכישה: לבריאות!- 49 ש"ח

תזונה לחיזוק ובריאות

חומץ תפוחים בריא וטבעיApple cider vinegar
חומץ תפוחי עץ טבעי, כזה שלא עבר זיקוק הוא בעל ערך תזונתי רב, יש בו תכולה גבוהה של ויטמינים ומינרלים שמחזקים את הגוף, משפרים את פעילות מערכת החיסון ומגבירים את יכולת העמידות של הגוף מפני זיהומים ומחלות.

את החומץ אני ממליצה לקחת באופן יומיומי וקבוע. אופן השימוש המומלץ הוא לשתות כפית של חומץ מהולה בכוס של מים. כדאי לעשות זאת גם בבוקר וגם בערב, כך נגביר את יכולת הריפוי של הגוף ואת החיסון הטבעי.

אפשר לשדרג את החומץ ולהגביר את הפעילות האנטי-בקטריאלית והמחזקת שלו בעזרת צמחי מרפא ותבלינים שאותם נשרה בתוך החומץ.

מה עושים? לוקחים צמחי תבלין יבשים למשל קורנית, רוזמרין, מרווה או כל צמח מרפא אחר, משרים אותם בחומץ תפוחים למשך 3 שבועות (מכניסים לצנצנת זכוכית, מכסים בחומץ, מניחים בצד, באור אך לא בשמש ישירה), מסננים היטב ומשתמשים בחומץ המועשר ברכיבים המחזקים מתוך צמחי המרפא.

לעצות נוספות והתאמה אישית של מוצרים טיפוליים לחיזוק וריפוי, התקשרו עוד היום.

שיהיה לנו חורף נעים וחמים ובעיקר בריא.

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם