קורסים וסדנאות

סדנת סבונים טבעיים

שאלתם את עצמכם ממה בכלל מורכב סבון טבעי ? או בכל סבון בכלל? ומה הופך את הסבון שלנו ל"מסבן" ומקציף? תהליך הכנת הסבונים הטבעיים הוא אחד מהאהובים עליי, והשימוש בסבון "ירוק" וטבעי, בהכנה ביתית יוצר במקלחת חוויה מסוג אחר.


הכיף שבהכנת סבון ביתי וטבעי הוא שאנחנו מחליטים איך הוא יהיה מורכב, ואיזה חומרים נוסיף לו מגוון כדי שיהיה מעניין ומרפא, למשל דבש, בוץ מים המלח, חימר ירוק, תמציות צמחים, אבקות של תבלינים ועוד.

סבון טבעי (או כל סבון בעצם) מכיל שילוב של שמנים צמחיים (שמן זית, שמן קוקוס, חמאת שיאה ועוד), מיצוי טבעי של צמחי מרפא ושמנים אתרים שכולם ביחד תורמים לרכות וגמישות העור, ונותנים תחושת ניקיון ורעננות לאחר המקלחת.

סבון טבעי שומר על העור ומרפא בעיות

השימוש בסבון "ירוק" מסייע לשמור על העור ולרפא כל בעיה, השמנים הצמחיים ותמציות הצמחים מזינים את העור ושומרים על הלחות הטבעית שלו.
הצטרפו אליי לסדנא כיפית וחוויתית שבה נלמד איך הופכים השמנים הצמחיים לסבון, נכיר את חומרי הגלם הטבעיים שאנחנו משתמשים בהם בתהליך הכנת הסבון הטבעי.

  • נכיר תוספות מפתיעות ונפלאות (למשל קוקוס טחון) שאפשר להוסיף לסבון שישדרגו אותו למשהו אחר לגמרי מכל מה שהכרנו קודם.
  • נלמד ליצור סבונים במרקמים ובצבעים שונים (חימר ירוק או אבקת חרובים).
  • התוצאה שמתקבלת תהפוך את המקלחת הבאה שלכם לחוויה נפלאה, מרפאת וריחנית.
  • בסדנא נלמד כמה קל להכין בבית סבון טבעי לשימוש של בני המשפחה.
  • הסדנא מיועדת לאנשים שמעוניינים להכיר דרך טבעית, ריחנית ונעימה לשמירה על הבריאות וגם על הסביבה.

המלצה:


"אני רוצה להמליץ על שירי כספי אצלה אני ובן זוגי עשינו סדנת סבונים טבעיים. אני הגעתי ללא ידע בסיסי וללא ציפיות ושנינו נהנינו מכל רגע! שירי הייתה מקסימה ומקצועית, והסבירה בצורה מקצועית ומעניינת על התהליך , תוך כדי הדגמה חיה… בסוף הסדנא רכשנו ממנה ערכה להכנת סבונים בבית (במחיר שלפי בדיקה שעשינו היה זול מכל מקום אחר) וכבר למחרת הכנו בעצמנו סבונים טבעיים… זאת הייתה מתנת יום הולדת נהדרת ורעיון נהדר למתנות לראש השנה…

תודה,
דפנה."

משך הסדנא כשעתיים, במהלכה מתוודעים לתהליך הכנת הסבון, לחומרי הגלם השונים מהם ניתן להכין סבון וכמובן, ביחד, מכינים סבון טבעי, שאותו המשתתפים לוקחים בסיום הסדנה.
הסדנא מתקיימת ברמת גן.

ניתן לרכוש ערכה ביתית להכנת סבונים במחיר 150 ש"ח כאן 
(הערכה כוללת את כל המרכיבים להכנת הסבון הטבעי בבית, שקולים ומדודים, כולל השמנים האתרים).

עלות הסדנא: 290 ₪ למשתתף (מינימום 4 משתתפים).

לשאלות נוספות לגבי סדנת הסבונים, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם