ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן ורדים

השמן האתרי המופק מפרחי הוורדים הוא שמן מאוד מיוחד שיש לו עוצמה גדולה לריפוי. לשמן וורדים יש השפעה גדולה עלינו, שמתרחשת בכל הרמות ועל כל מערכות הגוף, זהו שמן בעל תדר גבוה, הוא בעל השפעה מרוממת, הוא מאזן את כל מערכות הגוף, מרגיע ומחזק אותנו.

שמן ורד, תדר של ריפוי ואהבה

השמן האתרי המופק מפרחי הוורדים הוא שמן מאוד מיוחד, הוא שמן עם תדר גבוה ועוצמה גדולה לריפוי. הוא מקיף הרבה תחומי טיפול והתייחסות ובשל ההרכב המיוחד והמגוון הגדול של חומרים פעילים שיש בו, הוא בעל תכונות ריפוי רבות ונפלאות.

שיחי וורדים נפוצים בכל העולם, אך הגידול העיקר של שיחי וורדים לשם הפקת שמן אתרי נעשה בבולגריה, טורקיה ומרוקו, שם מזקקים את שיח ורדים שיר מהטבע

שמן הוורדים מופק מעלי הכותרת בעזרת סולבנטים (בזיקוק זה מתקבל שמן וורדים אבסולוט), או בזיקוק בקיטור של עלי הכותרת (שמן זה נקרא ורד אוטו). בזיקוק בקיטור מתקבל מעט מאוד שמן מה שהופך אותו לשמן יקר הרבה יותר. לאחרונה התחילו לזקק שמן וורדים גם בישראל, בחוות בשמת שמושב לכיש.

מחזק ומרומם

שמן וורדים פועל על הכבד, הוא משפר תהליכי ניקוי וטיהור של הגוף, מסייע לטיהור דם ומשפר זרימת דם לכל הרקמות, הוא מתאים לאיזון הורמונלי, מסייע להסדרת המחזור, מחזק את הרחם ומרגיע כאבים, משפר ייצור זרע ומחזק את מערכת המין, גם בנשים וגם בגברים. 

שמן ורד לטיפוח העור

שמן הוורדים הוא אחד השמנים הנפלאים ביותר לריפוי של העור, הוא מתאים לטיפוח לכל סוגי העור, מאחה רקמות ומרפא צלקות בעור, מחזק את הטונוס ושומר על גמישות העור, הוא מרפא דלקות, משקם את העור לאחר חשיפה לשמש, יעיל לריפוי אקנה, קופרוז, קמטוטים, צלקות, אדמומיות וגירוי. 

שמן וורדים הוא שמן עדין מאוד, שמתאים גם לתינוקות, למשל להרגעה של אדמומיות וגירוי בעור, להרגעה כללית, ולחיזוק המערך הרגשי של התינוק. 

עדינות, רגישות ופתיחות

לשמן וורדים יש השפעה רגשית עמוקה, הוא פותח צ'אקרת הלב ומחזק את צ'אקרת המין, הוא יוצר הרמוניה בחיינו, הוא יוצר בנו אהבה כלפי הסביבה וכלפי עצמנו, מביא אותנו לשלווה פנימית, עוזר להתגבר על עצבות וצער, עוזר לשחרר פחדים, כעסים וחרדות ומעלה את הביטחון העצמי.

שמן וורדים, בשל התדר הגבוה שלו, מסייע לחבר אותנו לצד הגבוה שלנו, למדריכים שלנו ולמלאכים השומרים ומלווים אותנו, הוא מאיר את המודעות שלנו ופותח אותנו לאהבה. 

מים ארומתיים של וורדים

כאשר מפיקים שמן וורדים בזיקוק בקיטור מתקבלים בתהליך גם מים ארומתיים (הידרוסול). המים הארומתיים האלו המהווים בעצם מעין הולוגרמה של הצמח, בשל העובדה שבנוסף למעט שמן אתרי שנותר בהם, הם מכילים גם חומרים נוספים מהצמח המסיסים במים. המים האלו מכילים בתוכם את האנרגיה של הצמח. ההידרוסול של הוורד הוא עדין יותר מהשמן האתרי והוא מהווה צד נוסף בארומתרפיה, גם הוא בעל השפעה עמוקה לריפוי.

הידרוסול וורדים משמש אותנו רבות במוצרים לטיפוח העור, לריפוי ולריענון, למשל נשלב אותו במי פנים או בתרסיס מרענן ליום חם. אפשר להוסיף הידרוסול של וורדים למסכת ניקוי או הזנה לפנים, או להוסיף מעט למי האמבט.

המים הארומתיים של וורד יעילים גם להרגעה של צריבה או תחושה של יובש בעיניים. אפשר להרגיע את העיניים על-ידי הנחת בד ספוג במי הוורדים על העיניים למשך כמה דקות ואפשר להתיז את מי הוורדים על עיניים עצומות, להרגעת היובש ולתחושת רעננות.

שימוש נוסף ונפלא להידרוסול הוא גם במאכלים, לטעם מעודן, מרענן ונהדר של וורדים, בתוך לימונדה קרירה או בעוגיות עדינות. בריאות ואהבה

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם