ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן שקדים לניקוי וטיפוח העור

שמן שקדים מופק משקדים מתוקים, בתהליך של כבישה קרה. את השמן האיכותי מבקבקים, מבלי לסנן ולזכך, כך מתקבלות מירב התכונות החיוניות שיש לו. השמן שמתקבל בהתליך הוא קליל ונעים, בעל צבע בהיר וריח אדמתי-אגוזי עדין, שנספג מהר יחסית.

חשוב לשים לב שלא כל שמן שקדים שקיים בשוק הוא אכן שמן שקדים אמיתי. לכן חשוב לרכוש שמן שקדים ממקור מהימן.

תמצאו שמן שקדים אמיתי ואיכותי אצל מטפלים בארומתרפיה.

'מה מיוחד כל כך בשמן שקדים?' אני נשאלת לא אחת, או 'האם ניתן להחליפו בשמן אחר?.

התשובה שלי היא, אין שמן צמחי שפועל לניקוי עמוק של העור כמו שמן שקדים, ומה שמיוחד בו הוא הרכב חומצות חיוניות (למשל חומצה אולאית וחומצה לילואית), פיטוסטרולים יחודיים ועוד, שהופך אותו, בשונה משמנים אחרים, לבעל השפעה מאזנת על עור הפנים.

ניקוי הפנים הכי טוב שאת עדיין לא מכירה

שמן השקדים הוא נפלא לניקוי יסודי של עור הפנים, הוא מסייע להמיס שומנים ושאריות לכלוך שנאספים על העור בשיטוטנו בחוץ ומעולה במיוחד להסרת איפור (וכן, גם זה של פורים)

כאן יש המלצה על עוד שמנים שיתאימו לניקוי פנים יסודי ועמוק 

מה עושים? מרטיבים את הפנים וכפות הידיים בהרבה מים, לוקחים מעט שמן שקדים איכותי ומעסים את הפנים, כמו בתנועות סיבון. לאחר מכן לוקחים צמר גפן לח ומנגבים את עודפי השמן. בעת העיסוי העור סופג משמן השקדים המזין והמרכך, ועל הצמר-גפן נראה עודפי שמן ואת כל שאריות הלכלוך.

ניקוי פנים זה מתאים לכל סוגי העור, שכן הוא מסייע לאזן מצבים של יובש או עודף שומן בעור, ומומלץ לעשות בערב, לפני שהולכים לישון.

איך אני עושה את זה? הנה הסרטון 

כאן אפשר לרכוש שמן שקדים לא מזוכך בכבישה קרה,

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם