ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

אקליפטוס

שמן אקליפטוס הוא אחד השמנים הנפלאים לחיזוק ולריפוי של מערכת הנשימה. הוא פותח את הנשימה ומאפשר לנו לנשום לעומק.

הוא בעל השפעה נפלאה לחיטוי של החלל בו אנחנו שוהים. הוא אנטי-ויראלי מאוד, ומחקרים הראו שהדפה של שמן אקליפטוס בחלל החדר מסייעת לטהר את החלל מחיידקים ונגיפים שבאוויר.

Eucalyptus  Globulus / Eucalyptus Radiata / Eucalyptus Smithi

האקליפטוסים שייכים למשפחת ההדסיים ומקורם באוסטרליה. אלו הם עצים גבוהים מאד שגדלים במהירות, הם בעלי גזע חזק ושורשים עמוקים ועמידים במיוחד.

אקליפטוסים זקוקים לסביבה עשירה במים, לכן הם גדלים באזורי ביצות וכן באזורים שהיו כאלו בעבר.

הדפה של שמן אקליפטוס בימי החורף, זה פתרון נהדר ויעיל למניעת הידבקות במחלות חורף, במיוחד כאשר אנחנו נמצאים הרבה בחללים סגורים.

עם זאת, חשוב לדעת כי לא כל סוגי האקליפטוס מתאימים לשימוש ליד תינוקות וילדים קטנים

אקליפטוס לתינוקות וילדים

מחקרים עדכניים מצאו כי כל סוגי האקליפטוס אינם מתאימים להדפה בחדר ליד לתינוקות מתחת לגיל שנה.

יש כמה סוגים של אקליפטוסים מהם מפיקים שמן אתרי, חלקם עדינים מספיק ומתאימים לשימוש לילדים, למשל אקליפטוס רדיאטה (Eucalyptus Radiata) ואקליפטוס סמיתיי (Eucalyptus Smithi). אפשר להשתמש בהדפה בחללי הבית או במריחה על הגוף, מדולל בשמן נשא איכותי.

זנים אחרים (אקליפטוס גלובולוס, השמן הנפוץ ביותר, או אקליפטוס לימוני) אינם מתאימים לשימוש לילדים מתחת לגיל 5.

נשימה קלה


את שמן האקליפטוס מפיקים מעלי העץ, ויש לו ריח מאוד אופייני, כזה שמיד פותח את מערכת הנשימה, והוא יעיל לטיפול במחלות של מערכת הנשימה, כגון אסתמה, דלקת ריאות, ברונכיט, סינוסיטיס, שפעת, הוא מכייח ומסלק הצטברות של ליחה.

החומר האחראי לתחושה זו נקרא אקליפטול, ומיוחד בו זו יכולת התנועה הגדולה שלו, באוויר ובגוף, וכן יכולתו להעצים את החדירות של חומרים כימיים דרך העור אל הדם.

החומר הזה פועל במהירות בתוך הגוף, מקל על הנשימה, מרכך ומשחרר ליחה, מניע אנרגיה תקועה, מקל על כאבים ומסלק רעלים מהגוף.

שמן אקליפטוס הוא מאוד אנטי-ויראלי ומאוד מחטא.

מחקרים הראו שכאשר מדיפים שמן אקליפטוס בחלל החדר הוא פועל לטהר את החלל ולהרוג כ-70% מהחיידקים שבאוויר, ולכן הדפה של שמן אקליפטוס בימי החורף, כמאוד מומלצת, אך חשוב לבחור את השמן המתאים לבני המשפחה.

 

אנרגיה ובהירות מחשבתית


השימוש בשמן האקליפטוס מגביר את רמת האנרגיה בגוף, הוא נהדר למצבים של עייפות וחוסר ריכוז, הוא מסייע להבהיר את המחשבות, הוא ממריץ ומרענן. עבודה עם שמן אקליפטוס מתאימה לחיזוק כללי של מערכת העצבים ולמצבים של תשישות, הוא משפר את התנועה בגוף, ומניע אנרגיה תקועה

משכך כאב מהיר ויעיל

שמן אקליפטוס יעיל כמשכך כאבים, הוא מסייע להקל במצבים של ראומטיזם, כאבי פרקים וכאבי שרירים. אקליפטוס הוא נוגד עוויתות ומסייע להקל על התכווצויות שרירים, למשל במערכת העיכול. לשמן אקליפטוס יש השפעה אנטי-דלקתית, והוא יעיל להרגעת הכאב וריפוי הדלקת.

אקליפטוס לריפוי העור

בשל פעילותו האנטי-ויראלית, האקליפטוס מסייע לטפל במחלות ויראליות, כמו למשל הרפס, בעיקר למניעה של התפרצות הווירוס. האקליפטוס מסייע להרגיע את העור במצבים של  כוויות, עקיצות ופצעים. עוד האקליפטוס מתאים לחיטוי עור הפנים במקרים של אקנה.

אנרגיה של שינוי


שמן אקליפטוס מתאים לחזק אותנו בתקופות של שינויים, כמו מקום עבודה חדש, בית חדש, מעבר לבית ספר אחר ועוד. הוא מחבר אותנו לאני הפנימי ומחזק אותנו.

הוא עוזר להגיע לאיזון רגשי ולריכוז, הוא מסייע לסלק ספקות ונותן לנו כוח להמשיך, מפוגג רגשות שליליים ומשחרר חסימות פיזיות ונפשיות, למשל תחושה של מחנק מהחיים.

זהו שמן שמחזק בתוכנו את כוח הריפוי הטבעי של הגוף, מכוון אותנו לחדשנות והתחדשות, הן ברמה הפיזית, בריפוי של הגוף, והן ברמה הרגשית והמנטלית, על ידי חשיבה חיובית ויצירתית והסתכלות קדימה על אפשרויות העתיד.

שפע, זרימה והנאה.

לרכישת שמן אקליפטוס לחצו כאן

אקליפטוס

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם