ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן לבנדר

שמן לבנדר, Lavendula angustifolia

שמן הלבנדר הוא שמן רב שימושי ויש לו פנים רבות, הוא בעל סגולות רבות ונפלאות והוא בטוח ביותר לשימוש.

שמן אתרי לבנדר הוא אנטי-דלקתי, מחטא ביעילות, מאחה ומזרז ריפוי עור, מסייע למנוע צלקות בעור, הוא משכך כאבים ומונע התכווצויות, וכן מחזק ומרגיע את הגוף והנפש.

שמן לבנדר מתאים לריפוי של העור במקרים של חתכים, עקיצות או שפשופים. הלבנדר מסייע להרגעה ולשינה טובה בלילה, לילדים ולמבוגרים כאחד. שמן לבנדר מסייע לרפא דלקות וכאבי אוזניים, גם לתינוקות קטנטנים.

הלבנדר הוא שמן עדין המתאים לטיפול למבוגרים, לילדים ואף לתינוקות בני יומם, מה שהופך אותו לחיוני וליעיל כל כך בכל בית. אני ממליצה לכולם להחזיק באופן קבוע בקבוק של שמן לבנדר בהישג יד בבית או בתיק.

שמן לבנדר – 42 ₪ (10 מ"ל)

ארומתרפיה

כשמדברים על ארומתרפיה, השמן הראשון שקופץ למחשבה הוא הלבנדר, ולא לחינם, שכן הלבנדר הוא שמן רב שימושי. השימוש בלבנדר מוכר עוד מימי קדם, בשל ניחוחו הנפלא וכן בשל תכונותיו וסגולות המרפא שלו. מקור שמו הלטיני של הלבנדר ניתן לו בשל מנהגם של הרומאים להוסיף פרחי לבנדר למי הרחצה (המילה הלטינית Lavre פירושה "לרחוץ"). במרוצת השנים נעשה שימוש רב בלבנדר לבישום, הן כמי-קולון והן כמרכיב עיקרי בתערובות של בשמים.

הלבנדר גדל במדינות רבות באירופה, בעיקר בצרפת, בבולגריה ובאנגליה, שם קיים גידול מסחרי של הלבנדר, בעיקר לתעשיית הבשמים, אך הוא נפוץ במדינות רבות נוספות בעולם. בשנים האחרונות קיים גידול של לבנדר לארומתרפיה גם בישראל. הארומה העדינה והמוכרת של הלבנדר נמצאת בכל חלקי הצמח, אך את שמן הלבנדר מפיקים בזיקוק של גבעולי הפרחים הסגולים בלבד.

לשמן הלבנדר פנים רבות, הוא בעל סגולות רבות ונפלאות והוא בטוח ביותר לשימוש, דבר ההופך אותו לחיוני וליעיל כל כך, ומומלץ להחזיקו באופן קבוע בהישג יד בבית. את תהילתו קנה לו הלבנדר מהשפעתו לריפוי של כוויות ולשיקום של העור. ללבנדר תכונות רבות הופכות אותו לשימושי ביותר בחיי היום-יום, הוא אנטי-דלקתי, מחטא ביעילות, מאחה ומזרז ריפוי עור, מונע הצטלקות של רקמות, הוא משכך כאבים ומונע התכווצויות, מחזק ומרגיע את הגוף והנפש.

שמן לבנדר – 42₪(10 מ"ל)

ריפוי וטיפוח העור

הלבנדר יעיל מאוד לטיפול בבעיות עור, הוא יעיל להרגעת גירויים אדמומיות ועקיצות. הלבנדר נפלא לטיפול ומניעת סימני צלקת של ניתוחים (מומלץ לטפל מיד עם הוצאת התפרים). ריפוי של העור אפשר לערבב לבנדר בתוך דבש ולמרוח (למשל על תפרים או סימני צלקת) זה אמנם קצת דביק אך יעיל ביותר לריפוי של העור, ובנוסף גם מרגיע כאב. יעילותו של הלבנדר לטיפול בכוויות רבה, הוא מרגיע את הכאב במהירות, מאיץ את התחדשות תאי העור ומרפא את הכוויה ביעילות. מומלץ להשתמש בלבנדר בשילוב עם ויטמין E ושמנים אתריים נוספים המרפאים את העור ולמרוח בתדירות גבוהה על האזור הפגוע.

שמן לבנדר – יעיל לטיפול בדלקות אוזניים

הלבנדר, בשל היותו נוגד דלקת, משכך כאבים ומרגיע, הוא שמן נפלא לטיפול בדלקות אוזניים. הוא שמן עדין המתאים לטיפול למבוגרים, לילדים ולתינוקות. נתחיל את הטיפול עם הדפה של לבנדר בחלל החדר בעזרת מבער, ליצירת אווירה רגועה ושלווה. לאחר מכן, המטפל מטפטף טיפה אחת של שמן לבנדר על כל כף-יד שלו ומניח את כף-ידו הקעורה על אוזני המטופל, למשך זמן שבין דקה עד ל-10 דקות. מומלץ לחזור על התהליך לפחות 4 פעמים ביום. הלבנדר מרגיע את הכאב באופן מיידי ומטפל בדלקת ביעילות ובמהירות.

לבנדר, לשינה טובה והפחתת מתחים

שמן לבנדר נחשב לאחד השמנים המרגיעים ביותר, הוא יעיל לטיפול בנדודי שינה ועוזר לשינה טובה, רגועה ועמוקה, וכן הוא מסייע להירגע מצבים של לחץ, מתח וחרדות. ללבנדר יש השפעה נפלאה לאיזון של הגוף גם ברמה הרגשית והוא עוזר להזרים אנרגיה מרוממת בתוך הגוף.

הדפה של לבנדר בחלל החדר מסייעת לרומם את מצב הרוח ולצאת מעצבות. לבנדר הוא שמן של הלב, הוא מחזק ביטחון עצמי, פותח אותנו לקבלה ומאפשר אהבה ונתינה ללא תנאי.

לרכישת שמן לבנדר לחצו כאן

שמן לבנדר

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם