חיפוש
חיפוש

אודות

שירי כספי - ארומתרפיסטית מוסמכת

ארומתרפיה היא עולם של קסמים באדיבות הטבע.

נעים מאוד, שמי שירי כספי, בזוגיות ואימא לשתיים, מרצה לארומתרפיה, רוקחת מוצרי טיפוח טבעיים, מלמדת את סודות הקוסמטיקה הטבעית ואיך לרקוח מוצרים לטיפוח טבעי, מעבירה הרצאות של ארומתרפיה למשפחה, ארון התרופות הטבעי של משפחתי ועוד.

בשנים האחרונות אני עוסקת בעיקר ברקיחה ובפיתוח של מוצרי קוסמטיקה טבעיים ומוצרים ארומתרפיים טיפוליים, מוצרים שבהם אני ומשפחתי משתמשים כבר שנים רבות והם חלק בלתי נפרד מהטיפול הטבעי בכל בני המשפחה.

כמו שאני חווה את זה, השילוב של ארומתרפיה בתוך מוצרי הטיפוח הטבעיים, מאפשר התייחסות גם לצד הרגשי, כי השמנים עצמם מסייעים לשיפור מצב הרוח, לרוגע, לאיזון רגשי ועוד.

במפגשים עם הלקוחות, ובסדנאות השונות, הדגש העיקרי הוא על בחירה בחומרים טבעיים, כאלו שהגוף שלנו מכיר, ומזהה את החומרים הפעילים שבהם. כאלו חומרים שאנחנו מכירים גם במטבח. באותה המידה שהם דלק לגוף, חומרים אלו מזינים גם את העור.

בין מוצרי הטיפוח שאני רוקחת, ממרכיבים טבעיים בלבד, וחלקם אף טבעוניים לגמרי, תמצאי סרומים וקרמים לפנים, מסכות טיפוליות לעור ולשיער, סבון טבעי, דאודורנט, חמאת גוף, קרם עשיר לכפות הרגליים, קרם ידיים מפנק ועוד.

בנוסף, תמצאי מגוון של מוצרים ארומתרפיים, לטיפול בבעיות שונות, בהן אקנה, אסתמה של העור, פסוריאזיס, כוויות, צלקות, פטריות, וכן מוצרים טבעיים לילדים לטיפול ביבלות בעור, בתולעים,  ועוד, הכול בהתאמה אישית.

בכל פעם מחדש אני נפעמת לגלות את ההשפעה המדהימה המהירה שיש לעבודה עם שמנים אתרים, לריפוי העור, להרגעת שיעול, להורדת חום וגם לשיפור מצב הרוח.
בריא זה הכי טבעי.