חיפוש
חיפוש
ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

להרגיש כמו מלכה

שמן מור הוא אחד השמנים העתיקים והידועים שהיו בשימוש בתרבויות רבות בתקופות העתיקות.

הרמב"ם אמר עליו שהוא השמן הטוב ביותר לריפוי של תחלואים בעור ובגוף בכלל.

הוא מוזכר בתנ"ך יותר מ-150 פעמים, הוא מופיע כמעט בכל תערובת מרפאת בתנ"ך, בקטורת הקודש ואפילו כתוספת ליין.

וגם כתוב עליו במגילת אסתר, שבמשך שנה שלמה קיבלה אסתר המלכה טיפולים ייחודיים של טיפוח ויופי, שכללו עיסויים ואמבטיות של שמנים ושל צמחי מרפא כהכנה לפגישתה עם המלך אחשוורוש.

ריפוי ושיקום העור

לשמן מור השפעות נפלאות על כל המערכות בגוף- הוא מעמיק את הנשימה, הוא יעיל לטיפול בדלקות וזיהומים של דרכי הנשימה ובחלל הפה (אפטות, דלקות חניכיים, זיהומים). שמן מור מחזק ומרגיע את מערכת העיכול, מרפא את הריריות ומשפר ספיגת רכיבי תזונה. הוא מחזק ומעודד את המערכת החיסונית, הוא יעיל לטיפול בזיהומים, פטריות והוא מסייע להחלמה ולריפוי מהיר של פצעים. שמן מור מחזק את כלי הדם ומסייע לטפל בהתרחבות והידלדלות של וורידים, ריפוי טחורים, מסייע לעצור דימומים ולרפא חבורות ופציעות שונות.

שמן המור נחשב לשמן הטוב ביותר לריפוי של העור, הוא מחדש, מרפא, מטפח, עוזר לעור להשתקם ולשמור על חיותו. השמן מתאים לעור מבוגר, יבש, עדין.

הוא אנטי-דלקתי ומחטא ולכן נפלא לריפוי של אקנה, חתכים, דלקות עור, כיבים, פרונקלים ופצעים, פסוריאזיס, אקזמה ופצעים שלא נרפאים. 

הוא נפלא בתערובות ותכשירים לטיפוח לעור מבוגר, יבש, עדין או מגורה, הוא מתאים לריפוי של צלקות, נפלא לריכוך של העור, מסייע להאטת הזדקנות של תאי העור.

עבודה יומיומית עם שמן מור באזור הגרון (מדולל בשמן נשא) מחזק אותנו רגשית ומשפר את יכולת הביטוי שלנו, נותן לנו אומץ לדבר ולהגיד דברים שיושבים לנו על הלב, נותן הגנה מפני דברים שאומרים בסביבתנו, שאינם משרתים אותנו.

שמן מור משפיע עלינו גם ברמה הרגשית, הוא עוזר לשמור על לב פתוח, הוא עוזר לרפא פצעים פיזיים ורגשיים, הוא עוזר לנו לשחרר את העבר שלנו ולהסתכל קדימה אל העתיד, עוזר לסלוח ולשחרר כאבים, שלנו ושל הסובבים אותנו.

שמן מור מגביר את המוטיבציה וההתלהבות שבעשייה, מאפשר לאנשים שחסרים את הביטחון להתחיל ליצור ולעשות, מחבר אותנו להבנה של דברים ופעולות שהם טובים לנו ומשרתים אותנו, הוא מעניק ביטחון, הוא עוזר לנו להתחבר אל הייעוד שלנו ואל המקום הרוחני שבתוכנו.

אווירה חגיגית בבית

הדפה של שמנים במבער יוצרת אווירה של שמחה ורוגע, מסייעת לשחרר מתחים וליצור אווירה חגיגית ונעימה.

תערובת שמנים שמסייעת להעמיק את הנשימה, משרה רוגע ושמחה ואופטימיות ופותחת את הלב לנתינה ולאהבה:

נטפטף במבער 3 טיפות של מור, 3 טיפות של ליטסאה קובבה, 2 טיפות של קינמון ו-4 טיפות של תפוז.

אור ואהבה

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם