ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן גרניום

הגרניום הוא שיח ממשפחת הגרניים, גדל בעיקר בצפון אפריקה, במזרח התיכון ובסין. את השמן האתרי מפיקים מכל חלקי הצמח בזמן הפריחה. את השמן שבו משתמשים בארומתרפיה מפיקים מזן של גרניום הנקרא בורבון, סוג של גרניום שהוא בעל ארומה לימונית, מתקתקה ומעודנת.

גרניום בורבון, Geranium borbon (Pelargonium Graveolens)
 

 
דוחה יתושים טבעי
אחד החומרים המרכזיים בגרניום הוא ציטרונלול (Citronellol) הידוע בהשפעתו כדוחה שיח גרניוםיתושים, לכן הגרניום הוא אחד השמנים העיקריים בהם נוכל להשתמש למניעת עקיצות ולהרחקה של יתושים מהבית. הדפה של גרניום במבער בחדרי השינה או טפטוף של שמן גרניום בקצות המיטה יסייע להרחקת היתושים ויעזור לשינה טובה, והוא מתאים גם למבוגרים וגם לתינוקות.

מטפח ומחדש את העור

שמן גרניום הוא בעל תכונות נפלאות לריפוי ולטיפוח של העור. הוא שומר על הלחות הטבעית של העור ומחזק את הטונוס של הרקמות, הוא עוזר לאזן את הפרשת השומן הטבעית שבעור, ותכונות אלו הופכות אותו לשמן נפלא לשילוב במוצרי טיפוח של העור.

הגרניום מתאים לכל סוגי העור, הוא מסייע במשיכת לחות אל העור, עוזר בריפוי של דלקות בעור והוא מתאים מאוד לריפוי של כוויות ואיחוי פצעים.

מרפא, מחזק ומרומם

שמן הגרניום משפיע על זרימת הנוזלים בגוף, הוא מחזק את פעילות הכליות ומסייע בפינוי של רעלים מהגוף דרך השתן, הוא יעיל לטיפול בבצקות וכן לריפוי של דלקות בדרכי השתן. שימוש יומיומי במריחה באזור הבטן התחתונה של גרניום בשמן שקדים יסייע במניעת דלקות חוזרות בדרכי השתן.

הגרניום הוא שמן שמחזק בנו את הצד הנשי, המטפל והרך, הריח שלו מרומם ומרגיע, הוא עוזר להוציא אותנו מעצבות, הוא מחזק גישה חיובית ואופטימית, מחבר אותנו לשמחה שבעשייה ועוזר בהתמודדות עם שינויים בחיים.

מים ארומתיים בניחוח גרניום

המים הארומתיים (הידרוסול) של הגרניום הם נפלאים לשימוש ומתאימים לכל סוגי העור, לטיפוח ושיקום העור. 

המים הארומתיים של הגרניום נהדרים לטיפול ושיקום של עור יבש ומקומט בצוואר ובזרועות, בשימוש יומיומי כקומפרס, למשך מספר שבועות. הם עוזרים להעניק מראה צעיר לעור ומומלצים לשימוש לאחר חשיפה לשמש ולרוח. מסייעים להרגעה של העור מעקיצות, גירודים, פריחות, וכל הופעה של חום או דלקת בעור, אפשר להתיז אותם על האיזור הבעייתי. עוד הם נפלאים לניקוי וחיטוי העור, כמי פנים לטיפול בפצעונים הורמונליים. 

בריאות ואהבה

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם