חיפוש
חיפוש
ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן ורד

שמן אתרי שמופק מפרחי וורדים הוא שמן מאוד מיוחד ויש לו עוצמה גדולה לריפוי. לשמן ורד יש השפעה מאוד גדולה, שמתרחשת בכל הרמות ועל כל מערכות הגוף.

שמן ורד הוא שמן בעל התדר הגבוה ביותר, הוא מעלה את רמת האנרגיה שלנו, פיזית, רגשית ומנטלית. לשמן יש השפעה מרוממת, הוא מאזן את כל מערכות הגוף, מרגיע ומחזק אותנו.

תדר של ריפוי ואהבה

לשמן ורד יש תדר גבוה ועוצמה גדולה לריפוי. הוא מקיף הרבה תחומי טיפול והתייחסות ובשל ההרכב המיוחד והמגוון הגדול של חומרים פעילים שיש בו, הוא בעל תכונות ריפוי רבות ונפלאות.

שיחי וורדים נפוצים בכל העולם, אך הגידול העיקר של שיחי וורדים לשם הפקת שמן אתרי נעשה בבולגריה, טורקיה ומרוקו, שם מזקקים את השמן.

שמן הוורדים מופק מעלי הכותרת בעזרת ממיסים כימיים- סולבנטים (בצורת הפקה זו מתקבל שמן וורדים אבסולוט), או בזיקוק בקיטור של עלי הכותרת (התוצר של הפקה בזיקוק בקיטר נקרא ורד אוטו).

בזיקוק בקיטור מתקבל מעט מאוד שמן מה שהופך אותו לשמן יקר הרבה יותר.

לשמן ורד השפעה מרפאת נרחבת על הגוף. הוא מחזק את הכבד ומשפר תהליכים של ניקוי ושל טיהור, הוא מסייע לטיהור של הדם ומשפר זרימת דם לכל הרקמות.

הוא עוזר לאיזון הורמונלי, מסייע להסדרת מחזור הווסת, מחזק את הרחם ומשכך כאבים, משפר ייצור זרע ומחזק את מערכת המין, גם בנשים וגם בגברים. 

טיפוח טבעי לעור

שמן ורד הוא אחד השמנים הנפלאים ביותר לריפוי של העור. הוא מתאים לטיפוח לכל סוגי העור, מאחה רקמות, מרפא צלקות בעור, מחזק את הטונוס ושומר על גמישות העור.

הוא מרפא דלקות, משקם את העור לאחר חשיפה לשמש, יעיל לריפוי העור במצבים של אקנה, קופרוז, קמטוטים, צלקות, אדמומיות וגירוי. 

זהו שמן עדין מאוד, שמתאים גם לתינוקות, למשל להרגעה של אדמומיות וגירוי בעור, להרגעה כללית, ולחיזוק החיבור הרגשי של התינוק ושל הוריו. 

חיבור רגשי ואנרגטי

לשמן ורד יש השפעה רגשית עמוקה, הוא מחזק את צ'אקרת הלב את צ'אקרת המין, הוא מביא הרמוניה לחיים שלנו, הוא מגביר בנו אהבה כלפי הסביבה וכלפי עצמנו, מביא אותנו לשלווה פנימית, עוזר להתגבר על עצבות וצער, עוזר לשחרר פחדים, כעסים וחרדות ומעלה את הביטחון העצמי.

בשל התדר הגבוה שלו, הוא מחבר אותנו לצד הגבוה והאינטואיטיבי, למדריכים ולמלאכים השומרים שלנו.

ריפוי דרך המים

בהפקה של שמן אתרי ורד בזיקוק בקיטור, מתקבלים גם מים ארומתיים (הידרוסול), שהם חלק חשוב בעולם הקוסמטיקה והרוקחות הטבעית.

המים הארומתיים האלו המהווים שיקוף של הצמח, וכל התכונות המוכרות של השמן האתרי, מקבלות השתקפות עדינה במים.

הידרוסול ורד הוא עדין מאוד, ועם זאת, בעל השפעה נפלאה לריפוי ולטיפוח של העור. אני עושה שימוש רב בהידרוסול במגוון מוצרים לטיפוח העור, לריפוי ולריענון.

למשל הוא משתלב מעולה במי פנים או בתרסיס מרענן ליום חם. אפשר להוסיף הידרוסול של וורדים למסכת ניקוי או הזנה לפנים, ואני אוהבת לשלב אותו כחלק משגרת הניקוי הטבעית שלי.

השימוש בהידרוסול ורד הוא פשוט ויעיל להרגעה של צריבה או תחושה של יובש בעיניים, על-ידי הנחה של צמר גפן או בד ספוג במי וורדים על עיניים עצומות למשך כמה דקות.

אפשר גם להתיז את ההידרוסול ישירות על העיניים. השפעתו מהירה מאוד להרגעת היובש הוא נותן תחושת רעננות. השימוש בהידרוסול מתאים גם לתינוקות וילדים.

 

אהבת את המאמר? אשמח לתגובות

אור ואהבה

שמן ורד

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם