ריפוי וטיפוח בדרך טבעית | שירי כספי

שמן לבונה

שמן לבונה הוא שמן מיוחד, בעל ריח עדין ומרענן. לשמן לבונה יש השפעה נהדרת על מערכת הנשימה, על השלד והשרירים בגוף (בעיקר באזור הגב) וכן על העור לטיפוח ולריפוי.

לבונה – שמן של עוצמה והתחדשות Olibanum – Frankincense

שמן הלבונה מופק באמצעות זיקוק בקיטור של השרף אשר נאסף מחריצים שנעשים בגזע עץ הלבונה. צבעו olibanum של השמן שקוף עד צהבהב חיוור והוא בעל ניחוח מעט לימוני ועצי.

בעת העתיקה נחשב שרף הלבונה לאחד החומרים היקרים בעולם.

השימוש העיקרי בו היה בטקסים דתיים, לשמן השפעה מרגיעה, הוא מסייע להאט את הנשימה ולהעמיק אותה וכך מסייע להיכנס למצב של תפילה ומדיטציה. עד היום בבתי תפילה רבים, בעיקר בכנסיות, נעשה שימוש בלבונה לטיהור האווירה.

 
שמן לבונה לטיפוח והתחדשות

בנוסף לשימוש הרב שנעשה בלבונה בטקסים, הרבו להשתמש בלבונה לבישום ולצרכי קוסמטיקה ורפואה, בשל השפעתו הנפלאה לריפוי ולחידוש של העור, להאטת תהליכי הזדקנות ולשמירה על גמישות העור.שימוש רב נעשה בלבונה בתעשיית הקוסמטיקה גם היום, והוא מהווה מרכיב מייצב ריחות בבשמים (בעיקר לגברים), בסבונים ובמוצרי טיפוח שונים.

 
שמן לבונה מחזק ביטחון

שמן לבונה מסייע לחזק את עמוד השדרה ולהפחית כאבים בגב התחתון, שיש להם קשר רגשי לחוסר ביטחון כלכלי וקיומי. שמן הלבונה, במריחה בבסיס עמוד השדרה, מעניק תחושת עידוד ומאפשר לנו למצוא את הדרך לפתרון המצוקה ולעשות את השינוי הנדרש.

שמן הלבונה משפיע על מערכת הנשימה, הוא יעיל במיוחד נגד דלקות, מחטא את הריאות, מרגיע שיעול, מסייע לשחרר גודש וליחה ויעיל לטיפול בברונכיט כרוני ובאסטמה.

השפעתו של שמן הלבונה על העור היא ממריצה, מרעננת ומאטה היווצרות קמטים. השמן מכווץ נקבוביות עור, מרפא צלקות, מעודד צמיחת תאי עור ומזרז ריפוי פצעים.

 
חיבור והקשבה לאינטואיציה

שמן לבונה מסייע לחדד לנו את האינטואיציה, אשר לא כולנו מקשיבים לה. שמן הלבונה מעורר את הראייה והמחשבה על מידע שקיים בתת מודע, הלבונה מחדד את החושים ומאפשר ספיגת מידע יעילה. כאשר אנו נמצאים במקום של חיבור לגבוה, ואנו קשובים לתחושות הבטן ולאינטואיציה שלנו, אנחנו פועלים ממקום טוב ונכון יותר. שימוש בשמן הלבונה מסייע לאדם להיות מודע לפעולותיו, לראות את הטעויות שהוא עושה שוב ושוב, וכך לשנות את צורת התנהלותו ולפעול לתיקון הטעויות.

בריאות ואהבה

אנשים מספרים

הצטרפו לאלו שכבר משתמשים במוצרים טבעיים ונהנים מההבדל...

מוזמנים להתרשם מהמוצרים שלנו

הנמכרים ביותר

לייעוץ או שאלות

השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם